
Зварювальний апарат інверторний Revolt MMA-250
2 115 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: r0084
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Зварювальний апарат інверторного типу Revolt MMA-250 призначений для ручного дугового зварювання різних типів металів штучним електродом, методом ручного дугового зварювання на постійному струмі.
Revolt MMA-250 розрахунків для побутового та напівпромислового. Завдяки додатковим регулюванням можна налаштовувати на наші параметри у різних ситуаціях. Має невеликий вес, зручний для транспортування. Великим перевагою інверторного апарату є робота зі зниженим напругою в мережі. В умовах частої нестабільності напруги в стаційних мережах цього пристрою буде достатньо навіть 160 В для нормальної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр дріт | 4 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 1.6 мм |
| Напруга мережі живлення | 160 В, 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.8 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴


