
Бетонний вібратор VILMAS 750-CV-35 (без валу в комплекті)
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2608002
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бетонний вібратор VILMAS 750-CV-35 призначень для видалення повітряних та водяних прошарків під час заливки бетонних конструкцій. Наконечник поміщається в бетонну суміш і завдяки вібраціям відбувається ущільнення суміші, а після застигання розчин стає в рази міцнішим і надійнішим.
будмайданчику.
Особливості:
- Висока потужність
- Ергономічний дизайн
- Швидкий доступ до вугільних щіток
- Підвійна ізоляція двигуна
- Посилання ввімкнення
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 750 Вт
- Кількість обертів: 4000 об/хві мм
Комплектація:
- Бетонний вібратор VILMAS 750-CV-3A5
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


