
Віброущільнювач бетону акумуляторний KRAISSMANN 241 ABR-BL 20MP(4А·рік 3 м)
5 063 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2607004
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Глибокий вібратор бетону KRAISSMANN 241 ABR-BL 20MP призначений для ущільнення бетону та виведення повітря з бетону, що робить його таким міцнішим і довговічнішим. Інструмент підійде як для використання у побуті, так і для масштабного будівництва майданчика. Вібратор має велику амплітуду та гарну частоту вібрації, вібратор дуже простий в експлуатації, надежний, компактний. Невелика вага інструменту дасть вам з легкістю його транспортувати ділянкою, а малі габарити дадуть можливість його зручно перевозити. Поміняти тривалість самого наконечника на довший або коротший або кількість акумуляторів — ви можете самі, в наявності 1.5 м-3 м.
Велика амплітуда механічного коліювання
Тип посадки гнучкого валу — ZX 35
Невелика вага
Фіксація кнопки вмикання
Характеристика:
Акумулятор: 4А·год-1 АКБ: 20
Кількість обертів: 4000 об./хв
Частота вібрацій: 240 Гц
Амплітуда вібрацій: 1,2 мм
Довжина трансмісійного валу: 3000 мм. мм.
Характеристики
Основні
Виробник KRAISSMANN
Країна-виробник Німеччина
Діаметр вібронаконечника 35 мм.
Частота обертання 4000 об/х
Гарантійний термін 12 міс
Стан Новий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина вібронаконечника | 350 мм |
| Довжина гнучкого валу | 3 м |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
| Частота коливань синхронна | 240 Гц |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
- Ціна: 5 063 ₴






