
Акумуляторний безщітковий шуруповерт Edon ED-16BL OL.
1 440 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ED-16BL OL
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Особливості акумуляторного шуруповерта Edon ED-16BL OL:
Швидкозатискний патрон дозволяє швидко змінювати свердла без додаткових інструментів, економлячи час і зусилля;
Безщітковий двигун забезпечує ефективність, тривалий термін рукоятка з гумовим покриттям забезпечує комфорт і зменшує втому рук, запобігаючи ковзанню.;
Плавне регулювання швидкості дозволяє точно контролювати обертання шпинделя залежно від матеріалу;
Двошвидкісний редуктор дає можливість вибирати між двома швидкостями для різних типів робіт;
точність та безпеку роботи.
Вся лінійка інструментів Edon ED-16BL OL сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект постачання:
Акумуляторний шуруповерт Edon ED-16BL OL ;
Зарядний пристрій
Інструкція з експлуатації;
біти свердла головки гнучкий вал
Пластиковий кейс
Характеристики
Виробник 16В 1.5А
Тип акумулятора: Li-ion
Тип двигуна: безщітковий
Тип патрона: безключовий швидкозатискний
Діаметр патрона: 10 мм
Кількість швидкостей роботи: 2 0 – 500 / 1800 об/хв
Максимальний крутний момент (м'який /жорсткий): 30 Нм
Максимальний діаметр свердління (метал): 10 мм
Максимальний діаметр свердління (дерево): 30 / 3,3 кг
Габарити упаковки: 440×215×240 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 16 |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 440 ₴






