
ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 150 SGW 300F (З ГНУЧКИМ ВАЛОМ)
1 406 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гравер Kraissmann 150 SGW 300F з насадками впорається з точним поліруванням. Гравер оснащений системою регулювання обертів і в сукупності з широким набором насадок може бути налаштований для виконання необхідної роботи. Таким чином, можна виконати шліфування матеріалів чутливих до нагрівання на малих оборотах, або виконати грубе шліфування на великих. Гравер добре збалансований, має зручну форму та невелику вагу, що робить його дуже зручним у використанні.
Комплектація:
- Гравер KRAISSMANN 150 SGW 300F
- Гнучкий вал
- Пластиковий кейс
- Насадки &nd 300 шт.
- Цанги – 6 шт.
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 406 ₴




