
Токарний настільний станок KRAISSMANN 351 DM 140/250
43 988 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
При компактних розмірах і невеликій вазі,токарний станок KRAISSMANN 351 DM 140/250 здатний обробляти заготівлю завдовжки до 250 мм і діаметром до 140 мм над станиною. сплавів, твердих видів пластику тощо. Станок знайде застосування у приватних майстрів і може бути встановлений у гаражі, майстерні, приватному будинку.
Станок оснащений колекторним електродвигуном з можливістю плавного регулювання обертів. На станці встановлено трикулачковий патрон зі зворотними кулачками, 4-х позиційний різцетримач і змінна гітара для нарізування різьблення. остановки. Додатково станок оснащений захисною задньою стінкою і піддоном для збору стружки, що унеможливлює її попадання на напрямні. об/хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Відстань між центрами | 250 мм |
| Діаметр обробки над станиною | 140 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 23 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 43 988 ₴











