
Генератор бензиновий 7.0/7.5кВт, 4-х тактний, електрозапуск GRAD
28 575 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Генератор бензиновий GRAD (5710985)
Бензинова електростанція для будинку призначена для автономного електропостачання в умовах відсутності побутової електромережі. Генератор використовується для живлення електроінструментів, обладнання та побутової техніки. Є компактною переносною силовою установкою, яка призначена для аварійного або резервного електроживлення.
Особливості:
- Міцна рама, важити небагато, досить тихий для генератора.
- Мідна обмотка.
- Обладнання системою захисту від недостатнього рівня масла «OIL ALERT».
- Верхнє розташування клапанів (OHV).
- Антивібраційна система.
- Місткий бак.
- Портативна конструкція.
- А).
ПОПЕРЕДЖЕННЯ!
У картері ДВЗ (двигуна внутрішнього згоряння) не залито масло!
ПЕРЕД ЗАПУСКОМ ПЕРЕВІРТЕ І ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ЗАЛІЙТЕ оливи прописані в інструкції з користування (інструкції з експлуатації).
Серцем генератора є чотиритактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння. Залежно від типу та виду обладнання, що підключається при повній заправці, генератор може пропрацювати близько 12 годин.
Двигун генератора запускається за допомогою ручної системи запуску – пускового пристрою зі шнуром.
Для зручності користування всі основні елементи керування та регулювання роботи знаходяться на передній панелі електростанції:
- вольтметр,
- розетки змінного струму,
- запобіжники,
- клеми для підключення споживачів постійного заземлення
- цифровий дисплей, що показує робочу напругу, частоту та кількість моточасів.
Під час роботи генератора автоматичний регулятор AVR на виході забезпечує стійку та безперебійну подачу напруги в заданих межах. Виробник уважно встановив спеціальні системи захисту, які дозволяють зробити роботу станції безпечною та довговічною. Захист від перевантаження запобігає надмірному підвищенню навантаження на генератор. В свою чергу, система блокування запуску двигуна відключить запалення при роботі з недостатнім рівнем масла або при аварійному його витіканні з картера. кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Вага | 87 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 28 575 ₴











