
Стрічкова шліфувальна машина Wintech WBS-850E
1 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічкова шліфувальна машина з регулюванням обертів Wintech WBS-850E.
Потужність 850 Вт. Напруга/частота: 230 В ~ 50Гц;
Швидкість протягування стрічки — 120-260 м/хв;
Розмір шліфувальної стрічки — 76х457 мм;
"Skill"(вузький ніс) Режим роботи — короткочасно – тривалий;
Клас інструменту — II;
Електродвигун — однофазний, колекторний;
Швидка заміна шліфувальної стрічки;
Комплектність: - інструкція, - стрічка шліфувальна - 1 шт; - мішок для збирання пилу.;
Вага 3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wintech |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 260 об/хв |
| Максимальна швидкість стрічки | 260 м/хв |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴





