
Зварювальний інвертор Wintech WIWM-250 PRO
5 130 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інверторний зварювальний апарат Wintech WIWM-250 PROFI .
Споживана потужність 230 Вт, Зварювальний інверторний апарат WINTECH WIWM-250 PRO має можливість встановлення величини зварювального струму в діапазоні 19-240А, допускається робота при падінні напруги в мережі до 170 60В. Доступні корисні функції модуляції зварювального струму (форсована дуга) та запуск із гарячого стану для легшого підпалу дуги. Зменшено ступінь зворотного впливу на мережу (відсутність перешкод та зниження навантаження)комплект входить два кабелі, молоток, маска.
Вага 5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wintech |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 240 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 19 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 130 ₴



