
Зварювальний інверторний апарат EDON PRO MMA-250
3 443 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PRO MMA-250
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний інвертор Edon PRO MMA 250 застосовується для проведення зварювальних робіт і з ним проводять ручне електродугове зварювання, наплавлення чорних і кольорових металів. Під час під'єднання до агрегату вентильної аргонно-дугової горелки з контактним підпалом, з ним можна проводити і високоточне аргонно-дугове зварювання.
Керування в нього сучасне,мікропроцесорний автоматично. Навіть за зниженої напруги в мережі та перепадів напруги на плюс і мінус десять відсотків, агрегат показує гарну роботу і дає змогу створювати з ним міцні і акуратні зварювальні шви. на вулиці, у маленькому поміщенні та на висоті.
Особливості:
- Гарячий старт «Hot-Start»,
- Форсаж дуги «Arc-Force»,
- Анти&
- Захист від перенапруги, захист від перевантаження струмом.
- Автоматична компенсація колівань напруги, може нормально працювати від колівань вхідної напруги.
- Легкість і міцність його компонентів роблять цей інструмент надійним робочим інструментом для професіоналів або особистого користування.
- Можливість робіт.
- 2 регулятори режиму зварювання: 1-й: регулювання зварювального струму. 2-й: регулювання форсажу дуги
Характеристики:
- Клас апарату Професійний
- Напруга мережі, В 220 15%
- Частота струму в мережі, Гц 50
- Споживана потужність, кВт&6;
- Максимальний зварювальний струм 250
- Клас ізоляції H
- Діаметр електрода, мм 1,6-5,0
- Напруга хол. ходу, В 67
- Електронне табло немає
- Клас захисту IP21S
- Наявність транспортувального кейсу немає
- Вага, кг 5,0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 4.55 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 140 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 443 ₴






