
Пила ланцюгова бензинова GOOD LUCK SUPER GCS 52-3,7
2 974 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0404003
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Робочий об'єм: 52 куб. смПотужність без навантаження: 2.72 КВт/3,7 л. с. Холостий хід: 3000 об/хвСпіввідношення паливо/олії: 25:1Довжина шини: 450 ммОдна шина, одна цеп
Бензопила GoodLuck GSC 52-3,7 Super високоспритний двигун. підходить для роботи у важких домашніх умовах Головною особливістю даної пили є ергономічні ручки для комфорту протягом тривалого періоду використання. Комплектується ланцюгова пила гальмом підвійної дії для забезпечення максимальної безпеки оператора. Хорошо збалансована бензопила з відмінним співвідношенням потужності і ваги, а найголовніше - це доступна ціна. антивібраційна система;
легкий старт;
автоматичне мастило ланцюга;
металевий корпус;
витривалість у роботі;
швидкий доступ до воздушного фільтра;
електронне запалювання.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
52-3,7;
пильний шина;
пильна ланцюг;
набір ключів;
бачок для приготування суміші
гарантійний талон та інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 430 |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 974 ₴









