
ДРІЛЬ УДАРНИЙ VORSKLA ПМЗ 800
985 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- ударний та надежний дриль для використання в побуті та на виробництві
- електронне регулювання числа оборотів
- надійний вимикач
- режим реверсу
- комплектується ключовим патроном свердління та свердління з ударом
- напівметалевий корпус
-
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 800 Вт об/хв
- Діаметр патрона: 13 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Литий алюміній |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.6 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴






