
Кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 T
3 330 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 169783
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Кутова шліфмашина 2WD&n складної обробки металу та інших матеріалів. Найчастіше використовується для шліфування, але також кутова шліфувальна машина легко виконує відрізні роботи. Спосіб застосування болгарки безпосередньо залежить від використовуваного оснащення. Ми хочемо порекомендувати вам купити болгарку DWT WS22-230 T, вона забезпечена потужним двигуном, має надежний редуктор, все це забезпечує її продуктивність і великий ресурс роботи. рукоять, обладнаної системою гасіння вібрації, така особливість дозволить Вам працювати довше не втомлюючись. Варто акцентувати Ваше увагу на тому, що сама ручка встановлюється як зліва від корпусу редуктора, так і праворуч. Кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 T набагато зручніша, надійніша. Варто звернути увагу на те, що сам по собі плавний пуск збільшує ресурс роботи болгарки, її двигун, редуктор, підшипники зношуються набагато менше за рахунок щадного навантаження. інструментом. Кутова шліфувальна машина&nb2D можливістю вибору позиції ручки, а й тим, що для самого завдання не потрібно використовувати додатковий інструмент.
Гумові накладки на рукоятці, курку
Щоб зробити тактильні відчуття від використання болгарки максимально комфортним, кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 T має пону. Гумові накладки на ручці, а також на курку дозволять надійніше утримувати інструмент незалежно від положення. Ручка не вислизає їх рук, таким чином забезпечується надійний хват.
Захист від випадкового вмикання
Щоб уникнути ненавмисного вмикання у моделі передбачена двоточкова система вмикання. Кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 T з такою системою роботи набагато безпечніша, надійніша.
Легкий доступ для заміни вугільних щіток
Система заміни щіток гранично проста у такої болгарки, що робить її зручною, практичною. Обслуговувати двигун інструменту можна самостійно, не доведеться вдаватися до послуг фахівців, що особливо актуально для майстрів побутового рівня.
- Руководство користувача
- Фланцевий ключ
- Ріжковий ключ
- Додаткова рукоятка
- Захисний кожух
упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Поворотна |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 330 ₴






