
Кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 CTNS 2200 вт.
3 450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 405576
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 CTNS призначена для роботи вдома або використання напівпрофесійних цілей. Сьогодні болгарки представлені величезним асортиментом, тому що це дуже потрібний інструмент. Компанія DWT пропонує недорогі рішення для роботи у різних умовах. Ми хочемо порекомендувати Вам купити болгарку DWT WS22-230 CTNS, у неї висока потужність, надійний двигун, якісна конструкція. Це модель для вирішення завдань високої складності.
Висока продуктивність
Окрім варто наголосити на тому, що представлена модель має потужний мотор, який забезпечує високу продуктивність для болгарки. Його потужність 2200 Вт, у сукупності з надежною системою охолодження він дозволяє досягти стабільної роботи інструменту. Варто також сказати, що обороти 6500 об/хв дозволяють ефективно виконувати роботу різної складності. Ми хочемо порекомендувати Вам купити кутову шліфувальну машину DWT WS22-230 CTNS з плавним пуском, оскільки її не буде виривати з рук у процесі роботи. плавний пуск знижує стартову навантаження з двигуна і приводу, збільшуючи їх термін служби.
Швидка заміна щіток
Ви зможете швидко змінювати вугільні щітки, виконуючи таким чином швидке обслуговування двигуна. WS22-230 CTNS, у неї є захист від ненавмисного включення. Це забезпечує додаткову безпеку під час переміщення з болгаркою. Двоточкова система включення надійніша, набагато безпечніша.
Румкова накладка на рукоятці
Працювати з таким інструментом комфортно і просто. Основна рукоятка покрита гумовою нековзною кулею, що дозволяє домогтися надійності хвату. Болгарка не вислизатиме з рук.
Поворотна рукоятка
Залежно від поставленого завдання, а також особистої зручності майстра, заснована рукоятка може повертатися на 90 градусів в обидві сторони. Це забезпечить додаткову ергономіку для інструменту. Головна особливість у тому, що для регулювання не потрібно використовувати додатковий інструмент.
8 причин купити кутову шліфувальну машину DWT WS22-230 CTNS
- Це один з найбільш продуктивних інструментів у своїй лінійці.
- рішення для інтенсивного використання в домашніх умовах. болгарки.
- Встановлено потужний редуктор із зносостійкими шестернями, виконаними з металу.
- Поворотна основна рукоятка дозволяє підібрати обдумане положення для ефективного використання УШМ.
- Додаткова рукоятка встановлюється в одному з трьох доступних положень.
- Двигун легко обслуговувати за рахунок системи швидкої заміни щіток.
Комплектація
- Кутова шліфувальна машина
- ключ фланцеве
- додаткова рукоятка
- захисний кожух
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 5.95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Поворотна |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 450 ₴


