
Кутова шліфувальна машина DWT WS10-125 F(1000вт)
1 800 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 405035
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Кутова шліфувальна машина DWT WS10-125 F &mdas це компактний, ефективний агрегат, що зможе допомогти здійснити різну експлуатацію згідно з відрізуванням, зачищення та шліфування сплаву. Такий аксесуар знайде саме використання не тільки будинку, але і в автомайстерні. Аппарат КШМ DWT WS10-125F продуктивний також стійкий, має посилене працівника джерело. Редуктор також шестерні зроблені з вірогідного і зносостійкого сплаву. Блок-корпус редуктора виплавлень із магнієвого сплаву, така роздільна здатність дала змогу не тільки підвищити характеристики продуктивності, але також зробити механізм стійким до чималих перевантажень. target="_blank">Болгарка DWT WS10-125 F потужність агрегату доходити 1000 Вт, наявність цього хтось здатний сформувати темп аж до 11000 об/хв. Така ефективність можлива внаслідок двигуна з червонувато-жовтою обмоткою. Саме кохана дала змогу істотно підвищити джерело та ефективність. Внаслідок цього кутова шліфувальна машина ДВТ WS10-125F ніяк не перегрівається також ніяк не перевантажується, працюючи, зокрема й у підвищених оборотах. У окремості не терпиться виділити обдуманий зручний проект. Конструкція болгарки виготовлена таким чином, щоб диспетчер у період використовував лише 1 ручку. Але функція реєстрації клавіші "ПУСК", істотно спростить процедуру оперування болгаркою. Завдяки своїм малогабаритним масштабам, апарат здатний функціонувати, зокрема й у вузьких місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 800 ₴


