
Електрична повітродувка Елпром ЄВД-650Е
990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 870620
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична повітродувка Елпром ЄВД-650Е призначена для різних робіт з очищення за допомогою повітряної струменевої обробки.
Ручний інструмент придатний для домашнього використання, з потужністю 650 Вт, здатний видувати повітря 2.7 м куб/хв. ділянок.
Інструмент може виконувати дві функції: обдування і всмоктування.
Вибравши режим повітродувки, ви зможете легко здути опале листя та інше садове сміття.
У режимі пилососа сміття збирається в спеціальний мішок.
Особливості:
Невелика вага та компактний розмір
Ергономічна форма ручки для зручності роботи
Якісний ABS пластик
Два режими роботи - як повітродувка і пилосос
патрубок, знімний пилозбірник
Регулятор потоку повітря.
Комплектність:
Вугільні щітки
Пилозбірний мішок
експлуатаціїПовітродувка Елпром ЄВД-650Є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Споживана потужність | 650 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴







