
Кутова шліфувальна машина Craft-tec PXAG-433(125/950Вт)
990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 310225
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болгарка Craft-tec PXAG-433 це інструмент, який призначений для різання та шліфування металу та інших матеріалів абразивними дисками. Болгарка забезпечена електродвигуном 950 ват, шліф.машина з такою потужністю без перевантаження може орудувати абразивними дисками 125 мм.
Мощний двигун.
Діаметр диска 125мм.
Проста у використанні.
Зовнішні щіткотримачі.
Зносостійкі деталі робочих вузлів конструкції
Комплектність:
болгарка Craft кожух
допоміжна рукоятка
ключ для зміни диска
комплект запасних вугільних щіток
інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴




