
Дриль-шурупокрут електричний Елпром ЕШС-900
855 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 250117
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Удобна та практична модель шурупокрута Елпром ЕШС-900 забезпечена реверсом, блоком кнопки ввімкнення та прогумованою рукояткою. Завдяки якості виробництва та особливостям мережевого шурупокрута Ви зможете використовувати його як у побутових умовах, так і в умовах щоденної роботи в будівництві.
редуктор
прогумована рукоятка
Комплектність:
шуруповерт Елпром ЕШС-900
інструкція
гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴



