
Дриль-шурупокрут електричний Елпром ЕШС-800
644 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 250112
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Сітковий шуруповерт Елпром ЕШС-800
Призначень для засвердлювання отворів, загвинчування та відгвинчування шурупів, гвинтів, саморізів. Потужний двигун з оборотами до 750 об/хв. У Елпром ЕШС-800 є 8 позицій регулювання крутного моменту, що дасть змогу підлаштовувати інструмент залежно від поставленого завдання. Встановлено якісний швидкозатискний патрон, який забезпечить швидку зміну і надійну фіксацію робочих приладів (біти, свердла). Плавне регулювання швидкості дозволить швидко виконувати роботу. Малий вага та невеликий розмір інструменту дають можливість легко працювати у важкодоступних місцях.
Особливості:
невелика вага
можливість регулювання крутного моменту
висока потужність
Комплектність:
Шуруповерт мережевий ЕШС-800 1шт.
Паспорт 1шт.
Щітки 1 пара
Упаковка картонна 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість ступенів затяжки | 8 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 8 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 644 ₴




