
Ручна пила циркулярна Елпром ЕПД-2300
3 825 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 690412
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Дискова пилка Елпром ЕПД-2300 показує поні робочі показники, функціонує практично безшумно. Система плавного пуску захищає редуктор від ривків, запуск двигуна. Широко використовується для виконання паралельних розрізів, точних пропилів під різними углами. Розробниками вдалося досягти безпеки під час експлуатації, за рахунок включення до складу пристрою електронної захисту, 2-х кожухів (рухомого та захисного), вимикача з функцією блокування. Додаткова рукоятка комфорт і зручність при експлуатації, оскільки рівномірно розподіляє навантаження, що здійснює, здійснює надежне утримання інструменту.
Особливості:
Надійний електродвигун розрахований на тривалу роботу
стружки забезпечує хорошу видимість лінії різу
баланс ваги забезпечує легке керування інструментом
Можливість точного регулювання опорної плити по відношенню до пиляльного диска
Фіксатор валу для легкої заміни диска
Регулювання кута та глибини пропилу
Додаткова ручка
Упор для паралельного різу
Диск по дереву 255х25.4х40Т
Дискова пилка Елпром ЕПД-2300
Інструкція з експлуатації, вугільні щітки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 825 ₴



