
Пила циркулярна електрична Елпром ЕПД-2050
2 835 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 690410
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Пила циркулярна Елпром ЕПД-2050 - розроблена з урахуванням побажань і улюблених користувачів, підходить для експлуатації у важких умовах. Модель виконує різноманітні роботи, здійснює якісне розпилювання твердих і м'яких порід деревини, деревостружкових плит. Ріжуча частина інструменту представлена зносостійким пиляльним диском з побідитовими напайками. Вбудована електроніка підтримує постійну кількість обертів під навантаженням. Конструкція цієї моделі дає змогу закріплювати пилу стаціонарно, з переворотом ріжучої частини вгору.
Можливість підключення пілососа/пилозбірника
Удобна рукоятка
Точний різ
Диск із побідитовими напайками
Захисний кожух диска.
Комплектність:
Циркулярна
Інструкція з експлуатації, вугільні щітки
Пиляльний диск з побідитовими напайками
Струбціні для стаційного встановлення
Паралельний упор
Розклинювальний ніж
Захисний кожух (пластиковий)
пилососа/пилозбірникаКлюч для встановлення/заміни диска
Шестигранний ключ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Споживана потужність | 2050 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 835 ₴




