
Плоскошліфувальна машина Елпром ЕПШМ-200
630 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Вібраційна шліфувальна машина ЕЛПРОМ ЕПШМ-200 добре підходить для обробки кутів різних поверхонь, а також для роботи з великими площами плоских поверхонь, за допомогою Вібраційної шліфмашини ЕЛПРОМ ЕПШМ-200 виконання столь трудомісткою роботи займає набагато менше години.
ЕПШМ-200 має ергономічний корпус із гумовими накладками, для запобігання ковзного ефекту. Кнопка вмикання має дуже зручну конструкцію і її можна зафіксувати у ввімкненому положенні, для комфорту при тривалій роботі. Двигун потужністю 200 Вт створює продуктивність для швидкої обробки різних поверхонь, і видає 12000 об/хв.
Зауважимо, що вентиляційні відверстия на Вібрашліфмашині ЕЛПРОМ ЕПШМ-200 призначені для запобігання накопиченню пилу та охолодження елементів двигуна. Так само, інструмент оснащений з'єднувальним патрубком для відведення пилу за допомогою пилососа. Надійні і дуже практичні фіксатори для кріплення наждакового паперу дозволяють замінити витратний матеріал вручну, без допомоги додаткових інструментів. Шліфувальна підошва має жорстку конструкцію і виготовлено з витривалого матеріалу, в ній також передбачено канали для відведення пилу. Шнур живлення виконаний у товстій гумовій оплітці.
Особливості:
Система гасіння вібрації для комфортної роботи
Рукоятка з гумовим покриттям для зручної роботи з інструментом
Нижня кнопка ввімкнення з фіксатором для тривалої роботи
Шліф стрічка і запасні щітки в комплекті
Мощний двигун
співвідношення ваги та потужності
Можливість підключення до витяжки (пилососа)
Пона пілозахист
Пона система охолодження
Фіксатор вимкнення
Комплектність:
Шліфмашина
Шліфувальний лист
Запасні вугільні щітки
Мішок для збирання пилу
Конектор для підключення до витяжки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 630 ₴



