
Орбітальна шліфувальна машина Елпром ЕОШМ-400
1 170 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Орбітальна шліфувальна машина Елпром ЕОШМ-400 призначена для шліфування дерев'яних поверхонь, для шліфування або зачистки металевих поверхонь, може використовуватися для полірування. Рівномірне шліфування поверхонь забезпечується завдяки застосуванню шліфувальної плити з мікропористого еластомеру-поліуретану діаметром 125 мм.
Ексцентрикові шліфувальні машини значно полегшують роботу з обробки поверхонь із деревини, пластмаси, металу та бетону; чистове та грубе шліфування, полірування плоских поверхонь; видалення іржі та лакофарбових покриттів. Відзначимо також наявність отворів для відведення пилки та спеціальний патрубок на корпусі шліфувальної машинки, для мішка для збирання пилки. Компактність і невелика вага дають змогу комфортно працювати протягом тривалої години.
Особливості:
Надійна система охолодження дає змогу уникнути перегрівання пристрою
Надійно захищений від пилу інструмент
Дуже зручний в роботі, і практичний в експлуатації інструмент
ваги і зручної конструкціїКомплектність:
Ексцентрикова шліфмашина Елпром ЕОШМ-400
Мішок для збирання пилки
Наждачне полотно
Детальна інструкція до ознайомлення з цим товаром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 170 ₴




