
Машина полірувальна Елпром ЕМП-1500
1 935 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 950102
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Полірувальна машина Елпром ЕМП-1500 - потужна полірувальна машина для професійного полірування пофарбованого та необробленого металу, склопластику та композитних матеріалів. підходить для детального оброблення та корекції оздоблення автомобілів, суден, житлових автофургонів, мотоциклів, будівництва та ремонту суден, оздоблення металевих або бетонних поверхонь.
Особливості:
Плавний пуск двигуна
Система ефективного поглинання вібрації
Регулювання обертів (600-3000 об/хв)
Зручна рукоятка, фіксована кнопка пуску
Зносостійкий якоря
Можливість швидкого доступу до щіток
Конструкція моделі дає змогу працювати тривалий період часу
Електронна система стабілізації обертів під навантаженням.
Комплектність:
Полірувальна машина Елпром ЕМП-1500
2 шт. у комплекті)Шестигранний ключ
Полірувальна насадка (180 мм)
Інструкція з експлуатації, вугільні щітки
Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 935 ₴






