Топ

Лобзик електричний Елпром ЕПЛЕ-55
990 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 450255
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електролобзик Елпром ЄПЛЕ-55 - це надійний столярний інструмент для роботи як у побутових умовах, так і в професійних майстернях. Столярний лобзик призначений для прямолінійного (поздовжнього та поперечного) і фігурного розпилу дерева, пластмаси, металу, гіпсокартону, ламінату та інших матеріалів, а також випилювання отворів різної форми та розміру. Цей електроінструмент значно спрощує роботу з нарізання листових матеріалів дачній ділянці, а також є незамінним агрегатом для столярних і меблівих ательє. пилососа
Фіксація кнопки ввімкнення
Комплектність:
Електролобзик Елпром ЕПЛЕ-55
Інструкція з експлуатації
Шестигранний ключ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 55 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



