
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ-1500-180
1 697 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 350233
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болгарка Елпром ЕМШУ-1500-180 має ергономічний дизайн, гарні технічні характеристики та виконання. Двигун потужністю 1500 ват, має збільшену витривалість, завдяки подвійному лаковому покриттю обмотки та й системі охолодження. Значно заощадити Вашу годину при обслуговуванні інструменту дозволяти виведені назовні кришки щіткотримачів, для швидкої заміни щіток електродвигуна. рукоятка
ключ гайковий
комплект запасних щіток
інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 697 ₴



