
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ-2300-180
2 295 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 350236
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Болгарка Елпром ЕМШУ-180-2300 - це ручний мережевий інструмент, який за наявності відповідного диска дозволить вирішити широкий спектр різноманітних завдань. Рушійним вузлом моделі виступає 2.3кВт-ний електродвигун. Конструкція дає змогу використовувати для роботи диски з відверненням 22 мм, діаметр яких може сягати 230 мм, що дасть змогу розв'язувати досить складні завдання. Область застосування: Модель дасть змогу з легкістю, швидко та ефективно вирішувати роботи побутового та напівпрофесійного рівня складності під час різання, шліфування та обробки виробів та конструкцій із каменю, бетону, металу тощо. система стабілізації числа обертів двигуна
система захисту від пилу
Невеликий корпус редуктора забезпечує більш легке управління і високу маневреність інструменту
М'я руків'я для більшого комфорту та контролю
Комплектність:
Гайка притискна
Рукоятка бічна
Ключ спеціальний
Картонна упаковка
Запасні щітки (1 пара)
Фланець проміжний
Машина шліфувальна кутова Елпром Е08
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 295 ₴


