
Кутова шліфмашина Елпром ЕМШУ-1600-125 (плавний пуск)
1 463 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 350232
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Болгарка Елпром ЕМШУ-125/1600 має досить високий запас потужності 1600 Вт, завдяки якому цей інструмент робить 11000 об/хв, і при цьому може витримувати інтенсивні навантаження. Максимально ергономічний корпус цього інструменту дасть Вам можливість комфортно працювати з цим інструментом, а додаткове руків'я, яке можна встановити як під ліву, так і під праву руки, зробить роботу більш точною та ефективно розподілити навантаження на обидві руки. Досить універсальним інструментом для виконання різання та шліфування є на сьогоднішній день болгарка, яка має велике розмаїття різних моделей. Зокрема, Вашому увазі представлена модель Елпром ЕМШУ-125/1600, вибравши яку, Ви купите дійсно якісний і надежний інструмент, який зможе показувати відмінну працездатність протягом довгих років.
Висока потужність двигуна - 1600 Вт
Кнопка ввімкнення має повзунковий тип і фіксується у ввімкненому стані
На кришці редуктора знаходиться фіксатор блокування шпинделя
Ефективно охладжується під час роботи, що дає змогу редуктора, яка захищає інструмент від випадкових падінь
Оригінальні С&U підшипники.
Комплектація:
Болгарка Елпром ЕМШУ-125/1600
Захисний кожух
Бічна ручка
з експлуатації
Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 463 ₴



