
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ-880-125 ( захист від пилу)
1 395 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 350225
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Болгарка Елпром ЕМШУ-125/880 - це надійна, багатофункціональна болгарка, що застосовується для побутових робіт. Вона ефективна при виконанні різних відрізних, шліфувальних та зачісних будівельних роботах. Інструмент можна використовувати для різання масивних металевих заготовок, бетону.
Корпус редуктора болгарки Елпром виконаний з міцного та легкого металічного сплаву. Оснащена ця модель модернізованою крильчаткою, що сприяє ефективному охолодженню інструменту. ЕМШУ-125/880 має потужний двигун у 880 Вт. Робочий диск, діаметром 125 мм, обертається зі швидкістю 11000 обертів за хвилину. Завдяки невеликим габаритам легко керувати навіть однією рукою, вона маневрена і практично не викликає втоми навіть під час тривалої експлуатації. продуктивність
Надійний захист від пилу - прилад укомплектований системою DUST PROTECTION.
Комплектація:
Болгарка Елпром ЕМШУ-125/880
Ключ для заміни диска
Рукоятка додаткова
Захисний кожух
Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 880 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 395 ₴





