
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ-720-125
1 125 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 350222
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Кутошліфувальна машина Елпром КШМ 125/720 - інструмент побутового призначення, призначений для шліфування та полірування різних поверхонь, так і для розпилювання металу, бетону, кирпича, плитки та інших ічних твердих матеріалів, видалення іржі, старої кулі лакофарбових покриттів.
720 Вт, який дає змогу розвивати достатню кількість обертів 11000 об/хв для швидкого та якісного виконання робіт. Як ріжучий елемент використовуються алмазні круги та диски діаметром 125 мм. Завдяки фіксації шпинделя є можливість швидкої зміни оснащення, що дозволить не довго відриватися від процесу виконання роботи. Різьба шпинделя М14.Особливості:
Посилення пилозахист
Зниження рівня шуму і вібрації
Технології компанії Inagawa Electric Industrial
Шліфувальний круг швидко змінюється завдяки конструкції повертається і фіксується в необхідному для роботи положенні
Металевий корпус редуктора
Ударостійкий пластик
Ергономічна форма для зручності роботи у важкодоступних місцях.
Комплектність:
Болгарка Елпром ЕШМУ-125
Вугільні щітки
Захисний кожух
Додаткова ручка
Ключ для заміни диска
Картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 125 ₴


