
Дриль електричний Елпром ЕД-470 (ненаголошений)
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 150244
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль безглуздих Елпром ЕД 470 забезпечує швидку та зручну роботу будь-якої складності; за його допомогою ви справитеся навіть із найтоншою роботою, яка вимагає максимум точності та уваги. Ця модель має надійний патрон, який дає змогу легко змінювати свердла. Компактна збалансована конструкція дає змогу виконувати роботу максимально легко і, звичайно, з результатом.
Комплектність :
Машина свердлильна ЕДЕ-470 1шт.
Паспорт 1шт.
Упаковка картонна 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 470 Вт |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



