
БЕНЗОПИЛ KRAISSMANN KS'5822
3 292 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочий об'єм: 58 куб.см
Можність без навантаження: 2.2 КВтХолоский хід: 2800 об/хв
Довжина шини: 450 мм.
style="font-size:22px">1 шина, 1 цеп
Особливості:
style="font-size:20px">Універсальна бензопила для будь-яких завданьКомплектація:
пилка KRAISSMANN KS'5822Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну перевірку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 292 ₴








