
Пила ланцюгова акумуляторна Craft-tec EKS-12С (21V, 2 акку, шина 250мм, крок 3/8”, 45 ланок)
4 320 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 520016
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Пила ланцюгова електрична бездротова Craft-tec EKS-12C. Акумуляторна пилка призначена для поперечного розпилювання та розмірної обробки деревини. Конструкція та вага пили дає змогу працювати однією рукою. Одноручна пила на акумуляторі підходить для роботи на висоті. До цієї пилки підходять аккумулятори Makita.
батареї
Акумулятори 2 шт.
Пиляння деревини без заклинювання
Пластиковий кейс для зручного транспортування
Робота без дротів та вихлопів в атмосферу
Захист від випадкового запуску
Комплектність:
Пила ланцюгова аккумуляторна Craft-tec EKS-12C
Акумулятори 2*21В 3А/рік
Зарядний пристрій
Пильна шина
Цепа
Захисний шкіру
Гарантійний талон
Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 250 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 320 ₴



