
Дриль-шурупокрут акумуляторний Елпром ЕДА-24-2Li
3 150 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 550410
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Дриль-шурупокрут Елпром ЕДА-24-2Li працює від акумуляторної батареї, напруга якої становить 24 В, а ємність - 2,0 Ач.
Дані акумулятори є батареями літій-іонного типу і година їх повної зарядки не перевищує 1 години.-> швидкісний редуктор з регулюванням обертів, 1-а швидкість дає можливість задавати число обертів
в діапазоні від 0 до 450 об/хв, а 2-а швидкість дає можливість працювати від 0 до 1500 об/хв.
Ця модель оснащена швидкозатискним патроном з максимальним діаметром. Наявність підсвічування робочої зони
забезпечує можливість роботи в місцях із поганим освітленням.
Особливості:
Підсвічування робочої зони;
Ергономічна рукоять;
Швидкозатискний патрон;
пластику;
Функція автостоп;
Регулювання крутного моменту;
Надійний 2-х швидкісний редуктор;
Батареї нового покоління;
Регулювання обертів кнопкою пуску.
Комплектність:
зарядний пристрій,
шуруповерт,
пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 8 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 3 150 ₴




