
Перфоратор акумуляторний Елпром ЕПА-28А (2 акб, 24 В, 6 А/рік, безщітковий, 3 режими, реверс)
5 400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 360311
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Акумуляторний перфоратор Елпром ЕПА-28А — надійний інструмент, призначений для ударного свердління отворів у бетоні, кирпичах та природному камені. Також придатний для свердління отворів без ударної дії у деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах.
Безщітковий двигун професійного рівня характеризується тривалим робочим ресурсом без обслуговування, без критичного нагрівання та великою потужністю для продуктивності в роботі. Високу продуктивність інструменту забезпечує електронна система регулювання швидкостей та функція реверс. Двигун розвиває швидкість до 1500 обертів за хвилину, що дає можливість робити відверстия діаметром у бетоні — 28 мм, сталі — 13 мм, дерева — 30 мм.
Пневмонний ударний механізм забезпечує від 0 до 4500 ударів за хвилину, водночас максимальна енергія одного удару досягає 3 Дж. Міцний корпус із якісного пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів під час удару. Ергономічна ручка з м'якими вставками забезпечує надійну фіксацію інструменту в руці. Додаткова ручка легко фіксується під будь-яким углом для зручності роботи в різних положеннях. комплекті
Два аккумулятори по 24 В у комплекті
Електропневматичний ударний механізм
Електронне регулювання частоти обертання
Висока тривалість роботи на одному заряді аккумулятора
Функція реверсу зручного виведення свердла, що застряг у матеріалі
Безщітковий
Тип аккумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 24 В
Ємність батареї — 6 А/рік
Кількість обертів — 1500 об/хв; Число ударів — 0-4500 ударів/хв
Діаметр свердління — дерево/бетон/метал: 30/28/13 мм
Вага 3 кг
Комплектація:
Перфоратор акумуляторний Елпром ЕПА-28А
Додаткова ручка
Акумулятор — 2 шт.
Зарядний пристрій
Картонна коробка
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 5 400 ₴


