
Відрізний станок по металу Елпром ЕОС-355-2650
4 590 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 790345
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Відрізний станок по металу Елпром ЕОС-355-2650 - надійний інструмент, професійний рівень призначений для різання труб, куточків, арматури тощо. Станок оснащений потужним електродвигуном на 2650 Вт із повітряним охолодженням. Ремінна передача забезпечує максимальну продуктивність, завдяки чому станок здатний впоратися з високим і тривалим навантаженням.
Максимальна частота обертів за такої потужності досягає 4000 об/хв, що чистоту розрізів. Висока продуктивність відрізного верстата Елпром ЕОС-355-2650 сприяє використанню ріжучого диска, із зовнішнім діаметром 355 мм, посадковим відверстием 25,4 мм. Швидкість обертання диска при максимальних обертах досягає 80 м/сек.
У разі необхідності заміни ріжучого кола Ви зможете скористатися блокуванням шпинделя. Повністю металевий корпус забезпечує максимальну захист від механічних пошкоджень. Міцна металева, опорна станина. Спеціальні затискачі на станині дають змогу максимально надійно зафіксувати деталь. Ви можете регулювати кут різу до 45 градусів. Дуже зручна D-подібна рукоятка дає змогу надійно утримувати інструмент. Верстат по металу Елпром ЕОС-355-2650 має низький рівень шуму і вібрацій. Металоріз буде незамінним помічником як у побуті так і на професійних будівельних майданчиках.
Картонна упаковка
Особливості:
Повний Makita 2414 включно з комплектуючими
Удобна D-подібна рукоятка
Напрямну планку для кріплення заготовок можна встановити в різні положення і під будь-яким угом - від 9 до 45°
Зносостійкий редуктор
Швидкозатискне пристосування для встановлення кута різання
Низький рівень шуму та вібрації
Зручний доступ до щіток
Міцна металева станина
металів, каміння, кераміки, ПВХ за умови використання відповідних ріжучих дисківСпеціальна конструкція захисного кожуха запобігає розльоту іскор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2650 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 4 590 ₴



