
ОРБІТАЛЬНА (ЕКСЦЕНТРИКОВА) ШЛІФМАШИНА VILMAS 450-RS-125
1 125 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0108003
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Орбітальна шліфувальна машина VILMAS 450-RS-125 має досить потужний двигун 450 Вт і високу швидкість обертання - 14000 об/хв. Наявність регулювання обертів дасть можливість працювати на потрібній швидкості, залежно від оброблюваної поверхні. Будова корпусу цього інструменту забезпечує ефективність виконуваних робіт, а ергономічна форма сприяє тому, що не дає змоги швидко втомлюватися рукам. На підошву можна встановлювати шліфпапір відповідного типу. Нерівномірну поверхню шліфують спочатку грубозернистим шліфувальним папером доти, доки вона не стане рівною, потім за допомогою середньозернистого наждакового паперу видаляють царапини, і тільки дрібнозернистим папером здійснюють чистове шліфування. Передня і задня рукоятки служать для уверенного управління шліфмашиною, завдяки цьому інструмент надежно утримується в руках.
Характеристика:
- Тип шліфувальної машини: орбітальна
- Споживана потужність: 450.0 (Вт)
- Максимальна кількість обертів.
- Максимальний діаметр диску: 125.0 (мм)
- Регулювання кількості обертів: 7000-14000об/хв
- Вес: 1.4 (кг)
- Комплект 220В
- Орбітальна шліфувальна машина VILMAS 450-RS-125
- Пилозбірник
- Шліфувальне полотно
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 125 ₴


