
Вібраційна шліфувальна машина MAKITA BO3710 (ОРИГІНАЛ)
3 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Вібраційна шліфмашина Makita BO3710 - це професійний інструмент для тонкого шліфування. Шліфмашина оснащена ефективною системою видалення пилки через шліфувальну пластину. Ергономічна конструкція забезпечує комфорт та повний контроль над інструментом навіть при роботі однією рукою. Великі затискні кріплення призначені для швидкої та легкої заміни шліфувального паперу.
У комплект поставки, крім шліфувальної машини & Make BO3710 & nbsp; - зручна вібраційна шліфувальна машина для тонкого шліфування.
- великий затискувач для легкої заміни шліфувального паперу
- шліфувальну накладку та опорну плиту можна замінити окремо
- видалення пилу за допомогою пилозбірника або підключення пилососу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 228 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальна частота коливання платформи | 22000 кол/хв |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 94 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 600 ₴






