
ВІДРІЗНИЙ ВІРСТАТ (МЕТАЛОРІЗ) KRAISSMANN 2600 MTM 355
6 903 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металоріз KRAISSMANN 2600 МТМ 355 призначень для різання металів різної міцності. Глибина різу складає 119 мм. На підставі верстата розташовані лящата, за допомогою яких можна зафіксувати заготівлю на угол -30 +45 градусів. диска
Характеристика:
- Напруга/частота: 230/50 Гц
- Потужність: 2600 Вт
- Діаметр відрізного диска: 355 мм
- Макс. глибина різу: 119 мм
Комплектація:
- Металоріз KRAISSMANN 2600 МТМ 355
- Відрізний диск
- Ключ для заміни
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 119 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 903 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Металоріз KRAISSMANN 2600 МТМ 355 Відрізний диск Ключ для заміни диска Інструкція з експлуатації Картонна упаковка







