
ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN SGW 180 SGW 219
1 540 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Гравер KRAISSMANN 180 SGW 219 - універсальний інструмент, який може використовуватися як. З його допомогою можна виконувати шліфування та полірування поверхонь з металу, деревини, кераміки або граніту.Модель 180 SGW 219 підходить як для домашнього використання та творчості, так і для повноцінної роботи в майстерні. Представлений гравер оснащений двигуном потужністю 180 Вт, що дозволяє розвинути швидкість обертання до 35 000 об/хв. Регулювання обертів дозволяє налаштувати гравірувальний інструмент для кожного конкретного завдання та матеріалу. Зміна оснастки проводиться за допомогою цанги 3,2 мм. Гравер KRAISSMANN укомплектований гибким валом і телескопічним штативом, що кріпиться до робочого місця, це дозволяє вивільнити значну область робочого столу і виконувати завдання. Всі комплектуючі вміщені в зручний пластиковий кейс.
Особливості:
- Регулювання обертів
- Міцний корпус із гумовими накладками
- Швидка та зручна зміна обладнання
- Розширена комплектація
- Потужність: 180 Вт
- Напруга: 230 В
- Кількість оборотів: 8000-35000 об/хв
- Затискна цанга:
Комплектація:
- Гравер KRAISSMANN 180 SGW 219
- Гнучкий вал
- Телескопічний штатив
- Набір насадок: 219 шт. з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 540 ₴



