
ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 180 SGW 190
1 540 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гравер KRAISSMANN 180 SGW 190 - добрий приклад якісного напівфес. Конструктивною особливістю інструменту є знімна ручка-підставка. Модель укомплектована гнучким валом та набором насадок, що включає комплект різноманітних шарошок та насадок з абразивними головками різної форми. Така комплектація дозволяє виконати повний спектр робіт з дерева та в металі. Інструмент достойно показує собі і в ювелірній справі, оскільки здатний виконувати роботу швидко та точно.
Комплектація:
- Гравер KRAISSMANN 180 SGW 190
- 190 насадок
- Гнучкий вал
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Гравер KRAISSMANN 180 SGW 190 190 насадок Гнучкий вал Інструкція з експлуатації Пластиковий кейс




