
ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 175 SGW 180
1 487 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Гравер KRAISSMANN 175 SGW 180 назначень для виконання шліфувальних, свердлувальних робіт, а також для заточування, відрізування та полірування. Потужний двигун дозволяє безперервно працювати в інтенсивному режимі. Основною особливістю є висока швидкість обертання шпинделя та можливість її регулювання. Оберти регулюються в межах 8000-32500 об/хв. Можливість підключення гнучкого валу дозволяє виконувати роботи, що вимагають особливої точності, крім того, їм легше керувати і зручніше лежить у руці. Корпус інструменту виконаний із ударостійкого пластику. У комплекті передбачено набір насадок для різного виду робіт у кількості 180 шт. Пластиковий кейс служить надежним сховищем для даного інструменту, а також дуже зручний під час транспортування.
Характеристика:
- Можність: 175 Вт оборотів: 8000-32500 об/хв
- Забитка цангу: 1,0 - 3,2 мм
Комплектація:
- Гравер Kraissmann 175 SGW 180 шт.
- Гнучкий вал
- Телескопічна стійка
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 32500 об/хв |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 487 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Гравер Kraissmann 175 SGW 180 Набір насадок 180 шт. Гнучкий вал Телескопічна стійка Пластиковий кейс Інструкція з експлуатації Картонна упаковка




