
ЗАТОЧУВАЛЬНИЙ ВІРСТАТ ДЛЯ ПИЛЬНИХ ЛАНЦЮГІВ KRAISSMANN 321 SSG 104 (ДОДАТКОВИЙ ЗАПАСНИЙ ДИСК)
1 859 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина для заточування пильних ланцюгів - це компактний, міцний і надійний помічник для точного заточування всіх стандартних пильних ланцюгів. Завдяки поворотному затиску зі шкалою для точного встановлення углу заточування всі ріжучі ланки ланцюга можна заточити без зміни положення. Обмежувач глибини захищає ланцюг від надмірного видалення матеріалу
Напруга/частота: 230 В/50 Гц Потужність: 320 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Споживана потужність | 0.32 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 1 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 859 ₴









