
Пила дискова стаціонарна KRAISSMANN 2200 TS 250
9 027 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила дискова стаціонарна KRAISSMANN 2200 TS 250 - зручний і потужний інструмент для виконання роботи, що вимагає високої точності. Робочий стіл виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву. Завдяки металевим кріпленням робоча область може розширюватися праворуч і ліворуч для ширших заготовок, а так само ззаду для довших. Захисний кожух диска має роз'єм для під'єднання пілососа, або пилозбірника, що забезпечують чистоту робочого місця.
Напруга/частота: 230 В/50 Гц Потужність: 2200 Вт Кількість обертів: 4800 об/хв Діаметр диску: 250 мм Робочий стіл: 63
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 60 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 68 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 027 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Пила дискова стаціонарна KRAISSMANN 2200 TS 250 Підставка для встановлення Пиляльний диск по дереву (250 мм) Ключ для зміни диска Картонна упаковка Посібник з експлуатації


