
Фрезер-трімер KRAISSMANN 910 OFT 6-8 4b
4 779 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кромковий фрезер KRAISSMANN 910 OFT 6-8 (4b) ефективно виконає роботи кромки, знімає фаски, виріже пази. Регулювання швидкості валу дозволяє обробляти матеріали різної жорсткості, при обробці твердих матеріалів слід встановлювати меншу швидкість. Глибина занурення фрези – 37 мм, що дозволяє обробляти товсті дерев'яні заготовки. У комплекті з фрезером поставляються 2 цанги (6 та 8 мм). Фіксатор шпинделя допомагає швидко та легко замінювати фрези та цанги.
KRAISSMANN 910 OFT 6-8
Напруга/частота: 230 В/50 Гц Потужність: 910 Вт Кількість обертів: 100000 6/8 мм Чотири бази у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Споживана потужність | 910 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 779 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Фрезер KRAISSMANN 910 OFT 6-8 4 додаткові бази 2 цанги (6 та 8 мм) Інструкція з експлуатації Картонна упаковка


