
Кутова шліфувальна машина KRAISSMANN 1050 KWS 125EC довга рукоятка, плавний пуск, регулятор обертів
1 294 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Болгарка Kraissmann 1050 KWS 125EC оснащується відрізним або шліфувальним колом і використовується в шліфувальних та відрізних роботах з металу, каміння або кирпича. Ротор болгарки виконаний у металевому корпусі, при його виробництві використовувалася виключно мідна обмотка. Особливістю моделі з маркуванням "Е" є функція регулювання обертів, маркер "С" (Constant Power) має на увазі систему контролю потужності під навантаженням. двигун з високою стійкістю до перевантажень
Напруга/частота: 230 В/50 Гц Потужність: 1050 Вт Кількість обертів: 0-11000 об/хв Діаметр диску: 125 мм Регулятор обертів, константна електроніка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 294 ₴






