
МИЙКА ВИСОКОГО ДАВЛЕННЯ (АВТОМИЙКА) KRAISSMANN 2500 HDRI 170 (ІНДУКЦІЙНИЙ ДВИГУН)-2% скидка
10 620 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомійка KRAISSMANN 2500 з регулюванням тиску оснащена індукційним двигуном (в тому числі - турбо), щіткою, що обертається, і керованим піноутворювачем для зручної та ефективної роботи, колесами та ручкою для зручного пересування, довгим шлангом високого тиску (10 м) та власниками форсунок і шланга. двигун
Комплектація:
- мийний пістолет зі змінною насадкою
- турбонасадка для мийного пестолету
- щітка, що обертається
- бак для мийного засобу з керованим піноутворювачем
- шланг високого тиску (10 м)
- посібник з експлуатації
Напруга/частота: 230 В/50 Гц Потужність: 2500 Вт Робочий/макс. тиск: 13/17 МПа Продуктивність: 7,3 л/хв Вес без аксесуарів: 21,4 кг Індукційний мотор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 620 ₴





